Σχετικά

Σχεδίαση και Ενημέρωση Ιστοσελίδας

Θωμάς Μελάς

Παναγιώτης Κύριλλος

2010 - 2014



ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ
Επιτυχόντες Πανελλαδικών 2014 του 4ου Γενικού Λυκείου Χαλκίδας PDF Εκτύπωση
  • ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΑΚΡΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  • ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
  • ΑΝΕΣΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
  • ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  • ΒΑΡΒΟΥΖΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  • ΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
  • ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
  • ΒΟΖΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  • ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  • ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  • ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  • ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΔΙΣΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  • ΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  • ΔΡΟΣΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
  • ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΘΑΝΑΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΚΑΛΙΓΩΣΗ ΔΑΝΑΗ: ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΚΑΛΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
  • ΚΑΠΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
  • ΚΑΠΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  • ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  • ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
  • ΚΙΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΚΟΝΟΒΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  • ΚΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
  • ΚΟΥΡΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  • ΚΡΟΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  • ΚΥΡΑΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  • ΚΥΡΙΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  • ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
  • ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΓΝΗ: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
  • ΛΙΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  • ΛΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)
  • ΜΑΝΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
  • ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
  • ΜΑΡΓΩΝΗ ΖΩΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
  • ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ 2. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ)
  • ΜΑΧΑΙΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  • ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΜΕΜΙΝΑΙ ΠΡΙΣΙΛΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
  • ΜΙΓΚΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  • ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ: ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΜΟΥΣΤΑΦΑΟΓΛΟΥ ΡΕΜΖΙΕ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  • ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
  • ΝΙΤΣΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  • ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΝΤΟΥΡΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
  • ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ: ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  • ΠΑΠΑΥΓΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
  • ΠΑΡΖΙΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
  • ΠΑΥΛΟΥ ΣΚΑΝΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  • ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ : ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΠΥΘΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
  • ΡΑΝΤΟΙΚΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  • ΡΗΓΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΣΑΚΟ ΜΑΡΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  • ΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΣΕΡΒΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  • ΣΙΜΙΣΤΗΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.)
  • ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)
  • ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ: ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
  • ΣΤΑΜΑΤΑΡΑ ΣΩΦΡΟΝΙΑ ΑΝΝΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  • ΣΥΚΟΒΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΤΑΡΑ ΑΜΟΡΕΛΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  • ΤΑΡΑ ΤΖΑΝΕ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
  • ΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ:  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)
  • ΤΟΥΛΟΥΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  • ΤΣΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)
  • ΤΣΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΣΟΦΙΑ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
  • ΤΣΑΛΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  • ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΤΣΟΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  • ΦΙΣΚΑΤΩΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ: ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
  • ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  • ΧΡΥΣΑΓΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
10% - ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2013
  • ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
  • ΧΑΣΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ 2. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ)
10% - ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2012
  • ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ:  ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  • ΛΙΑΣΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  • ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  • ΜΑΡΟΥΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ: ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

 
Δραστηριότητες

kalekfr2011theatro

kouk_bannergiortes_bannerelmefriendday

 
Πέμπτη, 30 Οκτωβρίου 2014

Σύνδεση Χρήστη



Δείτε επίσης...

Η διαδικτυακή παρουσία των μαθητών μας:
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"