Σχετικα με τη Θερινη Λειτουργια του σχολειου μας

17/7/2019

Σχετικα με τη Θερινη Λειτουργια του σχολειου μας

Σας ενημερώνουμε οτι ύστερα απο απόφαση της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Εύβοιας το σχολείο  μας θα είναι ανοικτό για την εξυπηρέτηση του κοινού κάθε Πέμπτη από τις 09.00 π.μ ως τις 13,30 μ.μ πλήν της Πέμπτης 15/8/2019 όπου θα είναι ανοικτό την επόμενη ημέρα  Παρασκευή 16/8/2019.

Σας παραθέτουμε το πρόγραμμα λειτουργίας και σας πληροφορούμε οτι κατά την θερινή λειτουργία μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε άμεσα για κάθε τίτλο που αφορά τη σχολική χρονιά 2108-2019. Για οτιδήποτε άλλο, θα χρειαστεί να υποβάλλετε αίτηση την Πέμπτη που θα έρθετε σχολείο και να περιμένετε την ικανοποίηση του αιτήματός σας μέχρι την επόμενη Πέμπτη λειτουργίας του σχολείου, αφού η όλη διαδικασία απαιτεί ηλεκτρονική επεξεργασία που δεν είναι δυνατόν να γίνει άμεσα.

Σας ενημερώνουμε επίσης οτι για οποιονδήποτε επείγοντα λόγο μπορείτε να απευθύνεστε τηλεφωνικά στον Διευθυντή του Λυκείου κο ΚΑΚΑΒΑ ΧΡΗΣΤΟ στο τηλ 6974473508, ο οποίος θα φροντίσει για την όσο το δυνατόν γρηγορότερη εξυπηρέτησή σας

Καλό καλοκαίρι