Νεα Σχολικη Χρονια

31/8/2019

Νεα Σχολικη Χρονια

Την Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου οι πόρτες του σχολείου μας ανοίγουν ξανά. Έτοιμοι δηλώνουμε όλοι να υποδεχθούμε τους νέους και παλαιούς μαθητές μας απο την μεθεπόμενη Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου. Στο μεσοδιάστημα υπάρχουν ενέργειες που αφορούν τους διδάσκοντες αλλά και τους γονείς. Οι τελευταίοι πρέπει να φροντίσουν για την οριστικοποίηση της εγγραφής των μαθητών τους ανεξαρτήτως σε ποια τάξη φοιτούν καθώς και για την παροχή ή την επικαιροποίηση των στοιχείων επικοινωνίας μαζί τους. Η ιστοσελίδα μας ανανεωμένη θα προσπαθήσει να γίνει δίαυλος επικοινωνίας μαζί σας. Η προσωπική σας παρουσία όμως είναι αυτή που δημιουργεί τις προυποθέσεις για την συσφιξη των σχέσεων που θα συμβάλλουν στην αποδοτικότερη λειτουργία του σχολείου μας.
Σας περιμένουμε όλους να μας ευχηθείτε από κοντά ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ