Ενημερωτικη συναντηση με του Γονεις των μαθητων της Α Λυκειου

9/10/2019

Ενημερωτικη συναντηση με του Γονεις των μαθητων της Α Λυκειου

Πραγματοποιήθηκε απόψε Τετάρτη 9 Οκτωβρίου στις 6.00 το απόγευμα, η προγραμματισμένη συνάντηση με του γονείς και κηδεμόνες των μαθητών της Α Λυκείου. Η προσέλευση μικρότερη του αναμενομένου, ίσως μπορεί να δικαιολογηθεί απο ανηλειμμένες επαγγελματικές υποχρεώσεις αρκετών γονέων, γιατι θα ήταν στενόχωρο να εκληφθεί ως αδιαφορία.
Οι παρευρισκόμενοι ενημερώθηκαν αναλυτικά απο τον Διευθυντή του σχολείο μας κο ΚΑΚΑΒΑ ΧΡΗΣΤΟ και τις παρούσες συναδέλφισσες ΜΠΑΡΩΤΑ ΖΩΗ - ΤΙΤΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ για τα θέματα που επιγραμματικά αναφέρονται στο έγγραφο που ακολουθεί. υπέβαλλαν ερωτήσεις σε θέματα που τους απασχολούν και πήραν απαντήσεις μέσα σε ενα κλίμα αμοιβαίας κατανόησης και σεβασμού διακατεχόμενοι απο το αίσθημα οτι όλοι μαζί μπορούμε να συμβάλλουμε στην καλύτερη λειτουργία της σχολικής μας μονάδας.

τα θέματα που συζητήθηκαν στην συνάντηση