Υπευθυνοι τμηματων

12/9/2019

Υπευθυνοι τμηματων

Σας ανακοινώνουμε τους υπευθύνους των τμημάτων του σχολείου μας με τους οποίους θα επικοινωνείτε για κάθε θέμα σχετικό με τα παιδιά σας. Εκείνοι θα σας ενημερώνουν όσο πιο άμεσα γίνεται στο κινητό σας τηλεφωνο για τις απουσίες τους, για κάθε άλλο θέμα που θα τους αφορά και για να μας δώσετε την άδεια να φύγουν απο το σχολείο πριν την λήξη των μαθημάτων όταν υπάρχει ανάγκη.
Ακόμη σας ενημερώνουμε οτι θα λάβετε έγγραφη ενημέρωση σε περίπτωση που το παιδί σας συλληφθεί να καπνίζει στους χώρους του σχολείου για να αναλάβετε το βάρος των συνεπειών του και επίσης οτι απαγορεύεται να φέρουν μαζί τους κινητό τηλέφωνο. Στη περίπτωση που βρεθούν να κάνουν χρήση του θα πρέπει να έρθετε απο το σχολείο να το πάρετε

• ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ